יום ראשון, 15 ביוני 2014

מסעדת buckaroo

לפני מספר ימים הוזמנתי למסעדת בקארו ברעננה. זה יצא יומיים לפני שבועות. יופי של הכנה.......הרגיש לי כמו ארוחה מפסקת לפני יום כיפור. כולם הולכים לאכול גבינות וכנראה שזו הזדמנות טובה לאכול בשר טוב לפני.
המסעדה ממוקמת באזור התעשיה החדש של רעננה והמקום מתפתח בקצב מטורף. כל פעם שמגיעים לאזור עוד בניין עומד לו והשטח שלידו כבר בשלבי בניה מתקדמים.

הפירוש של בקארו הוא הקרן שמחזיקה את הלאסו באוכף. עכשיו אתם יכולים להבין שאחד השותפים במקום צביקה שמו הוא רוכב מושבע. בכל הזדמנות הבחור וחבריו יוצאים לטיולי סוסים ובסוף היום יושבים סביב מדורה עם בשר טוב. כך נולד הרעיון לפתוח את המסעדה. בצמוד למסעדה יש להם חנות יין ואלכוהול במחירים שפויים ביותר. במסעדה הם מוכרים בקבוק יין ב40 אחוז פחות מאשר במסעדות אחרות בתל אביב.......40 אחוז פחות !!!!!!!


הארוחה במסעדה מורכבת ממספר סוגי בשרים כאשר המחירים בין 145 ל 180 שקל. בהחלט מחיר סביר לארוחה כזו.
צביקה הסביר לנו כי הם לא מוכרים עוד סתם ארוחת בשרים. כל ארוחה לוקחת לפחות שעתיים וחצי והרעיון הוא שיש זמן לשבת ולא סתם לאכול וללכת.......קחו את הזמן לאט שם.ליד הבשר מקבלים מספר סוגי סלט אבל התוספת הכי מעניינת הייתה סיר פוייקה קטן ובתוכו תבשיל שעועית עם ירקות שורש. לדעתי בחורף סיר כזה עם לחם הבית......וכוס יין.

לכבוד המונדיאל יש מסכים גדולים במקום ויש אפשרות לקחת כריך טעים עם אחד מסוגי הבשרים ובירה ליד לשבת ולהנות בגדול.


כל הבשרים במקום מקבלים מספר שילובים של הכנה. בהתחלה הבשר מתבשל בוואקום ולאחר מכן הוא עובר למעשנת או לגריל.  כל הנתחים שקיבלנו היו רכים ועסיסיים ביותר גם אלו שצריכים מעט עבודה עם הלסת.
אז מה היה לנו: פרגית, סינטה מעושנת,חזה מולרד,נתח קצבים,אסאדו,בריסקט,צלעות עגל, וגולת הכותרת פילה שהיה מדהים בטעמו ובעסיסיות שלו.את האורחה ליווה אותנו יין מצוין מדרום אפריקה.

לקינוח קיבלנו גבינת שוקולד תפוז, מוס שוקולד. כמובן שלאחר כל ארוחה נערך דיון איזה קינוח הטוב ביותר ולדעתי גבינת שוקולד תפוז לוקח בגדול......
בוקארו: רחוב זרחין 13 רענהה

טלפון: 098919959

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה