לה טיגרה פיצריה נפוליטאנית

 ערב חם ולח הוביל אותנו לאחר לגימת כמה בירות לפיצריה חדשה שנפתחה בשכונת פלורנטין. שיטוט קצר ברשת וכולם משבחים את המקום. אם זה כך חייבים לנסות, לא?

הגענו למקום והמארחת החביבה מבקש לראות תו תקן, ואנחנו ביקשנו שתבדוק אם יש מקום.

המקום היה די מלא עם מוזיקת רקע שיוצרת אווירה כיפית, ובאמת הרגשה כאילו נכנסנו לפיצריה בדרום איטליה, ואני כותב זאת מניסיון של מספר פעמים שהייתי שם.

פוסט זה נכתב לאחר מספר ימים כאשר בין לבין קפצתי לשם גם עם הגברת שמאוד נהנתה, כך שהביקורת היא לאחר ביקור של פעמיים במקום, והמסקנה הנחרצת שלא סתם מעללים את המקום החדש הזה.

העצה הכי טובה שאתן לכם: אל תתמלאו יותר מידי כי הקינוח בדמות של פנקוטה פיסטוק מטורפת. 

המקום נפתח לא מזמן ואפילו קיבל תו תקן של פיצה נפוליטאנית ( כן יש דבר כזה), וכל חומרי הגלם מיובאים מאיטליה, ולכן לא סתם הפיצה כל כך טעימה.

שורה תחתונה: הפיצות מקבלות ציון מעולה, כי ככה זה כשמחברים ביחד חומרי גלם טובים.מילה לגבי השירות: הכל עם חיוך, הסברים שנעשים בסבלנות, והדגמה כיצד יש לחתוך את הפיצה עם מספריים. מישהו עשה עבודת הכנה מעולה לצוות.

מוגשים משקאות ברוח המקום: הבירה קרה שמוגשת מכוס שהייתה בפריזר, אפרול שפריץ מרענן לתקופה חמה כזו בשנה.פיצה קארצ'ופי - עגבניות, ארטישוק, מוצרלה, זיתי קלמטה, ביבי אורגולה, פרמז'ן, וליד מגיע מטבל חריף של אגוזי לוז.

לוקחים את השוליים של הפיצה ומנגבים במטבל המטורף הזה. 63 ש"ח.כל הפיצות נכנסות לטאבון לזמן מדוד ומדויק בדיוק כמו שאתם מבינים היכן........
צלחת עם תו תקן וכל המוצרים שמגיעים מאיטליה.פיצריה בלי וספה בכניסה זה כמו איטלקי בלי שמחת חיים.פיצה פאפרוני - חומרי גלם טריים שביחד יוצרים פיצה מעולה מהתאבון הסקסי שיש שם. 64 ש"ח.

לא לוותר למי שלא שומר כשרות.פנקוטה פיסטוק - וואוו, וואוו, וואוו.........

שווה לוותר על מעט פיצה ולקחת הביתה בשביל הקינוח הזה.

39 ש"ח.


פיצה לה טיגרה - פרנקל 9 תל אביבתגובות

רשומות פופולריות